Wykłady u prof Płaski to tylko teoria bez ćwiczeń (jak np dla mechaniki czy wytrzymałości mat). Problem z 14roku pamiętam byl juz w 2005. Profesorowi chodziło o to że władze wydziału zredukowaly, liczby godzin cwiczeniowych. Czyli byl wykład ale brakowało ćwiczeń (min2-3h/tyg). Dlatego prof. na egzamin teoretycznie powinien prowadzić tylko z teorii ale w sumie jaki sens ma sama teoria bez zastosowania, a skoro zastosowanie nie jest cwiczone poza wykładem... przez mój wywód chce zauważyć że profesor od wielu lat walczy z systemem na politechnice, który nie chce nauczyć czegokolwiek studentów, marnuje ich czas i potencjał. Jesli ktos chce cos zmienic jest automatycznie izolowany. Ćwiczenia z automatyki powinny być przywrócone, wtedy studenci nie mieliby problemu ze zdawalnoscia. Rzecznik PL nieudolnie tłumaczy problem, caly zarząd wydziału mechanicznego powinien poklonic się nad tym problemem. I zamiast dawać godziny Mieczykowskiemu z teorii budowy maszyn z lat 20tych, kolesia którego nikt nie słucha (bo gada do siebie, i tak cicho ze jedynie pierwszy rząd słyszy, robi egzamin, którego nie sprawdza, po czym ustawia konsultacje, na które ludzie rozbijają namioty o 6rano pod jego gabinetem, jak już się ktoś dostanie robi kolejny egzamin 3pytania, pobiadoli i wypuszcza z 4-5 chyba nie o to tu cbodzi), przeznaczyć te godziny na automatykę, ponieważ to w dzisiejszych czasach jest istotne. Zajecia z geomeyrii wykreslnej rowniez uwazam za stratę czasu. Juz dawno nie jestem studentem, ale z perspektywy czasu widze co było dla mnie dobre, a co jedynie strata czasu. PS zeby zdać egzamin z automatów wystarczy otworzyć zbiór zadań dla automatykow, przerobić kilka podstawowych problemów i tyle w temacie PS2 student ktory doniósł do gazety powinien donieść do rektora, do ministerstwa, o przywrócenie ćwiczeń z automatyki, o warunkowe zaliczenie z nieodpłatna możliwością powtórzenia przedmiotu  PS3 powinna być możliwość dla studentów możliwość uczestniczenia w wykładach z automatyki na wydziale elektrycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz